ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tastierė magjike nė Motorolan e re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aGo1
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 17
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Tastierė magjike nė Motorolan e re   Wed Jul 23, 2008 7:35 amNė treg mė nė fund ėshtė paraqitur super-celulari i paralajmėruar qe shumė kohė nga Motorola - ROKR E8. Dizajni i pėrsosur dhe opsionet e avancuara garantojnė se do t’ia kalojė popullaritetit tė celularit RAZR, tė prodhuar po ashtu nga Motorola.

Duke pėrdorur teknologjinė inovative MakeShift, ekspertėt nga Motorola janė pėrkujdesur qė ROKR E8 nė njė moment tė shfaqė vetėm ato taste tė cilat ju nevojiten. Brenda pak kohe kjo pajisje shndėrrohet nga telefoni celular nė MP3 player dhe anasjelltas.

Megjithatė, pėr dallim nga tastierat e zakonshme virtuale, ROKR E8 nė prekje reagon me anė tė vibrimit apo lėvizjes sė vogėl, kėshtu qė keni ndjenjėn se keni prekur njė tast i cili ėshtė ‘i gjallė’.

ROKR E8 ka FastScroll, njė rrotėz navigimi e cila shfrytėzuesve u mundėson shfletim mė tė lehtė tė pėrmbajtjeve tė ruajtura nė pajisje.Me njė lėvizje tė gishtit tė madh mund tė kaloni nėpėr tė gjitha dosjet muzikore, kontaktet, kalendarin dhe pėrmbajtjet multimediale.

Kur ai ėshtė nė funksionin e MP3 playerit, ROKR E8 riprodhon muzikėn nė formėn tredimensionale stereo. Telefoni ka altoparlant tė integruar, e muzikėn mund ta dėgjoni edhe nėpėrmes dėgjueseve Bluetooth apo tė rėndomta.

Pajisja ka 2GB tė memories interne, e cila mund tė zgjerohet me anė tė kartelės microSD.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tastierė magjike nė Motorolan e re   Thu Jul 24, 2008 5:24 am

Qfar seni i fort kuku Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
 
Tastierė magjike nė Motorolan e re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Natė magjike!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: