ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qyrni njerzt budallt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: qyrni njerzt budallt   Tue Jul 22, 2008 3:05 pm

Ishin njeher budallenjt po udhetonin me avjon, dhe tani do provonte doktori cili nga keta budallenjt ishte permisuar dhe hap deren e Avionit dhe thote: Hidhuni shpejt luani futboll ne ajer, u hodhen te gjithe budanjellt ne te njejten kohe, vetem njeri nuk u hodh, Ou tha doktori ehe qenka permisuar ky hallall, i vete doktori ketij dhe i thote po ti pse nuk u hodhe te luash futboll ne ajer? Ou tha ky cuni ata i zun te gjitha vendet skam ca roli te bej, portjer tha doktori, fiuuuuu u hodh dhe ky Tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: qyrni njerzt budallt   Wed Jul 23, 2008 3:57 am

Huhauahua qfar foree e fortt perimee budall kuka konn Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: qyrni njerzt budallt   Wed Jul 23, 2008 3:08 pm

ooo vica te qarta po qitshe ti knicks heheh thnxx njeri farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: qyrni njerzt budallt   Sat Feb 25, 2012 11:00 am

hahah o ti Musafir isha me fore qe po te shtrishe tu keshh
fore e qart bash a Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qyrni njerzt budallt   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qyrni njerzt budallt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: