ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djali ne kl te pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Djali ne kl te pare   Tue Jul 22, 2008 3:02 pm

Na ishte nje djale ne klasen e par, por ky djali fliste shume llafe te pista dhe mesusja e kishte len ne bank te fundit.
Na vjen njer drejtori per kontroll dhe u thot nxensve kush do thoj ndonje gje qe haet dhe fillojn nxensit ngren doren per tu pergjigjur dhe i ngre mesusja me radh dhe thon ata dardha, rrushi, molla, portokalle etj. po ketij djalit qe fliste llafe te pista nuk i jep lej te flasi dhe e pyet drejtori pse nuk e le te flasi dhe ai djali atije ne fund,i thot mesusja po jo zoti drejtor se ai flet fjal te pista i tha drejtori po lere ta degjojm njer dhe ngrihet ai djali dhe thot llamba
i thot drejtori atij qe llamba nuk haet, ky djali i pergjigjet haet haet
drejtori e pyet prap po ku e ke degjuar ti qe haet llamba, i thot ky djali qe kam degjuar mamin kur i thot babit fike llamben ta mar ne goj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Wed Jul 23, 2008 3:58 am

huahaua kjo forja e fort Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Wed Jul 23, 2008 3:08 pm

ooo qfar vicee qart thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleron1231Numri i postimeve : 10
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Sat Sep 05, 2009 8:15 am

hahahah ma e qart bravo qashtu hheheheh ma e qart qe e kom pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Sat Feb 25, 2012 8:04 am

hhahh e qart Musafir i qart ne pik koke Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djali ne kl te pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: