ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nė shtator, Madonna nė Zagreb?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Nė shtator, Madonna nė Zagreb?   Mon Jul 21, 2008 1:01 am

Sipas uebsajtit madonnatribe.com Madonna mė 23 shtator do tė mbajė koncert nė Zagreb, pas koncertit nė Madrid mė 17 shtator. Nė uebsajtin zyrtar tė kėngėtares ky lajm nuk ėshtė konfirmuar.


Ndėrkaq sipas uebsajtit qė e ka lansuar kėtė informatė, koncerti nė Zagreb do tė duhej tė mbahej nė Hipodrom, ndonėse ende nuk dihet se kush ėshtė organizatori. Mė 25 gusht Madonna do tė nisė turneun botėror “Sticky & Sweet” nė Cardiff. Nė kėtė turne ajo do tė prezantojė albumin mė tė ri me titull “Hard Candy”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
 
Nė shtator, Madonna nė Zagreb?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: