ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 shiko video me paint

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

shiko video me paint Empty
MesazhTitulli: shiko video me paint   shiko video me paint Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:10 pm

1. E hapni ni video ne qfardo formati p.sh .mpg etj...

2. Shtypeni PrintScreen ne tastatur dhe mos e ndalni videon ashtu lejeni .

3. E Hapni paint .

4. Pastaj shkoni Edit>Paste ose CTRL+V .

Edhe mundeni ta shikoni videon , po nuk e keni aty : play,pause,stop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

shiko video me paint Empty
MesazhTitulli: Re: shiko video me paint   shiko video me paint Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 1:05 am

shum seni i fort ish une i qitsha ka 4 video meniher i khsysrsha hauhauah u Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
GJIMI G.zZ
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 51
Registration date : 18/07/2008

shiko video me paint Empty
MesazhTitulli: flm shum a   shiko video me paint Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 4:08 pm

flm shum a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


shiko video me paint Empty
MesazhTitulli: Re: shiko video me paint   shiko video me paint Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:14 am

flmm a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
shiko video me paint Empty
MesazhTitulli: Re: shiko video me paint   shiko video me paint Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shiko video me paint
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: