ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 4 menyra per ta terhequr nje femer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 5:24 am

Kur ju ta kuptoni se keni gjetur Femren perfekte per ju,
sigurohuni qe edhe ajo te ndjej te njejten gje per ju.
Ju deshironi qe ajo te jet aq e lumtur me ju, sa c jeni ju me te.
Ju do te deshironit te dinit cfare te thoni qe ta beni ate te kuptoje
dhe ndjej se ajo ka takuar dashurine e vertet.


1. Thuaj cfare eshte e rendesishme per te
Zbulo se cka eshte e rendesishme per te.Thuajini se ajo eshte e rendesishme per ju,
dhe se ju doni te siguroheni se i jepni asaj ate cfar i nevojitet.
Kjo gje do e bej te ndihet mire, dhe tju shikoj si mashkullin perfekt per te

2. Thuaji se duket bukur
Gjeja me e rendesishme qe nje femer deshiron ta degjoj eshte se ajo duket bukur.
Ska rendesi ku jeni per momentin, apo cfar po beni, thuajini qe duket mrekullueshem ne cdolloj momenti .
Keshtu ajo do ta kuptoj se u duket e bukur juve, do ta bej te ndihet mire dhe njekohesisht do mendoje mire per ju.

3. Pyete nese ka nevoje per ndonje gje
Kjo eshte dicka qe shume meshkuj harrojn ta bejn.
Eshte e rendesishme kujdesi qe tregoni per femren njejt sic ajo kujdeset per ju
Nese shkoni ne kuzhine pyeteni se ca do donte ti sillnit,
ne kohen qe ktheheni per ne shtepi pyeteni nese ka nevoje ti sillni ndonje gje,
tregoni sa me shume i kujdesshem ndaj saj...

4. Te Dua
Jane vetem dy fjale qe dotethojne shuuume.
Kur nje femer eshte e dashuruar eshte shume e rendesishme per te ta dij se
edhe mashkulli te cilin ajo e dashuron ndjen te njejten gje per te.
Nese ja thoni fjalen magjike me shpesh, kjo do ta bej te mos dyshoj aspak
Thuajini asaj Te Dua nga kudo qe te jeni, ne mes te nje filmi, gjat rruges per ne darke,
ose gjat nje telefonate nga puna...
Kjo do ta bej nje femer te ndihet mire dhe e lumtur me zgjedhjen qe ka ber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 11:08 am

Thankss njerii Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:10 pm

po deshka me provu qitonn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GJIMI G.zZ
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 51
Registration date : 18/07/2008

4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: ehheheheh   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 5:39 pm

thnx Njeri Aaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:29 am

mir mir veq copy paste hahah ska lidhjE:> edhe qe osht po neyse qka kini diqka per dashuri lajmorhuni te une se iom Proffiii per keT sen:D

loqki.-@sc-crew.net and loqki.-@msn.de
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:31 am

loqki shkruajti:
qka kini diqka per dashuri lajmorhuni te une se iom Proffiii per keT sen:D

loqki.-@sc-crew.net and loqki.-@msn.de

huahhuahuauhahuahuahuhauhuhuahua `..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
nettNumri i postimeve : 9
Registration date : 30/09/2009

4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 4:02 pm

ncnncncnc vetumni mu qe ku jom qa tdoni ju kalxoii Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
4 menyra per ta terhequr nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: 4 menyra per ta terhequr nje femer   4 menyra per ta terhequr nje femer Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
4 menyra per ta terhequr nje femer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Dashuria...!!!-
Kėrce tek: