ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndize PC Per 10 Sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: Ndize PC Per 10 Sec   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 6:59 am

Ndeze PC Per 10 Sec


Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER


Tash shikon per "key":

HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex

Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,

Ndryshoje ne: 40000

Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin Per Efekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize PC Per 10 Sec   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:18 pm

Thnxx broo. edhe ti ja ke nis mu nifar SFSTIIII Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize PC Per 10 Sec   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:35 am

thnxx knickss hsum senn i qartt halall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GJIMI G.zZ
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 51
Registration date : 18/07/2008

Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: GJIMI G.zZ   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:54 am

Thnx Shum A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize PC Per 10 Sec   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 6:48 am

thnxX
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




Ndize PC Per 10 Sec Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize PC Per 10 Sec   Ndize PC Per 10 Sec Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndize PC Per 10 Sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: