ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fillim fantastik pėr iPhone e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fillim fantastik pėr iPhone e ri   Fri Jul 18, 2008 1:28 pm

Fillim fantastik pėr iPhone e ri
Edhe pse iPhone i ri nė fakt nuk ėshtė diē veēanėrisht revolucionar – bėhet fjalė pėr version tė pėrmirėsuar paksa tė versionit tė vjetėr pak mė shumė se njė vit, shitja po i ecėn mė mbarė sesa pėr versionin e parė.
Nė fundjavėn e parė janė shitur rreth njė milion iPhone tė rinj, derisa shfrytėzuesit kanė shkarkuar dhjetė milionė aplikacione nga App Store, risia e cila mundėson blerjen mė tė thjeshtė dhe shkarkimin e aplikacioneve drejtpėrsėdrejti iPhone.

Mirėpo iPhonemania nuk ka marrė fund kėtu. Sipas tė dhėnave me tė cilat disponon Fortune, iPhone 3G nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ėshtė pothuajse e pamundur tė blihet, madje nė 117 dyqane ėshtė tashmė i shitur, derisa vetė 27 dyqane tė tjera i kanė tė tria versionet – tė ziun prej 8 GB, 16 GB dhe tė bardhin prej 16 GB. Pajisjet e reja nė dyqane po sillen pėrditė, por prapė pothuajse brenda ditės sė njėjtė po shiten.

Pos kėsaj, nė 1.800 filiale tė AT&T-sė, operatorit mobil i cili ka marrėveshje ekskluzive pėr shitjen e iPhone, ai ėshtė shitur qysh nė ditėn e parė tė shitjes. Nuk ėshtė keq pėr njė model ‘tė rifreskuar’, i cili qysh para njė viti ėshtė paraqitur, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fillim fantastik pėr iPhone e ri   Sat Jul 19, 2008 12:37 am

Kaaa .... sa shumm parameno mu shit edhe n'KS qashtu ishim bo te pasur ... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Fillim fantastik pėr iPhone e ri   Sat Jul 19, 2008 6:40 am

po de qashtu B-CRACKER ski faj jo sa paret i kishom boo hhaaa lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fillim fantastik pėr iPhone e ri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fillim fantastik pėr iPhone e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: