ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fotografi tė reja tė Kia Soul

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fotografi tė reja tė Kia Soul   Fri Jul 18, 2008 1:24 pm

Fotografi tė reja tė Kia Soul
Me fotografitė e reja Kia ka publikuar edhe se modeli i ri Soul nė fillim do tė jetė nė dispozicion me tre motorė – dy me benzinė dhe njė me naftė.
Motori mė i dobėt me benzinė prej 1.6 litrash paraqet edhe motorizimin bazė, e mbi tė gjendet motori 2.0 litėrsh. Pėrderisa ai me naftė prej 1.6 litrash pėrdorė mbushės turbo me gjeometri variabile.

Nė njoftimin e lėshuar nga ky prodhues thuhet se tė gjithė motorėt sipas karakteristikave janė shumė tė ngjashėm me ata nė modelin Cee’d, por tani pėr tani nuk ėshtė e njohur fuqia e tyre.

Prodhimi i modelit Soul fillon kėtė nėntor, derisa shitje nė Evropė nis nė nėntor tė vitit 2009.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
 
Fotografi tė reja tė Kia Soul
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotografi tė vjetra tė papara tė qyteteve tė Kosovės
» 45 fotografi tė Manhattan nė vitet e 40'ta (Foto)
» Heqaje tė vjetra e tė reja
» Detaje tė reja lidhur me vrasjet politike nė Kosovė
» Itali, procedurat e reja pėr bashkimin familjar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: