ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VIP Flash News

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:55 am

Flash lajmet me te reja te VIP-ve shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:55 am

Misioni i Zanfinės, njė organizatė nė mbrojtje tė kafshėve


Zanfina Ismajli ėshtė njė ndėr artistet qė ka pasione krejt tė veēanta. Ajo ka deklaruar se i do fort kafshėt dhe tregon njė kujdes tė veēantė pėr to. Kėngėtarja flet gjithmonė me pasion pėr dashurinė e saj ndaj qenit Aksi.


“Nė njė tė ardhme do tė kisha shumė dėshirė tė punoja pėr organizatėn PETA, e cila lufton pėr tė drejtat e kafshėve nė botė. Do tė doja shumė qė pas disa vjetėsh tė marr njė iniciativė pėr tė hapur njė organizatė tė tillė edhe nė Kosovė, sepse njerėzit kėtu duhet tė fillojnė tė kujdesen mė shumė pėr kafshėt”, shprehu dėshirėn e saj kėngėtarja Ismajli. Nė fakt lirshmėria e kėngėtares nė lidhje me marrėdhėniet e saj me kafshėt ka qenė shpesh aq i diskutueshėm, sa para pak kohėsh, kur e pyetėn se cila ishte dashuria e jetės sė saj, ajo pėrmendi emrin e qenit tė saj, fakt qė i la tė gjithė pa gojė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:56 am

Soni Malaj me Florin, jemi vetėm miq


Mbrėmė mes miqsh, Soni Malaj ka promovuar kėngėn dhe videoklipin e saj mė tė ri me titull “Me faj, pa faj”.Vajza sharmante e ishgrupit “Spirit Voice”, gjeti disa momente pėr tė na rrėfyer tė gjitha prapaskenat e realizimit tė videoklipit, madje ajo ka pohuar pėr herė tė parė edhe raportet e saj me Florian Mumajesin.Soni Malaj pranon se mes saj dhe djaloshit qė i kishte rrėmbyer zemrėn pėr mė shumė se 1 vit e gjysmė, nuk do tė mungojnė edhe nė tė ardhmen bashkėpunimet, tė cilat deri tani kanė qenė tė suksesshme. Ajo ka theksuar se ata kanė mbetur dy miq tė mirė, kjo pėr faktin se janė artistė, miqėsia do tė vazhdojė e tillė edhe nė tė ardhmen. Ndėrkohė qė nė festėn e promovimit ka pasur shumė miq tė afėrt tė Sonit, tė cilėt e kanė uruar atė pėr kėngėn, por kanė munguar edhe shumė tė tjerė, qė sipas kėngėtares, kjo ka ndodhur pėr faktin se njė pjesė e tyre kanė qenė nėpėr koncerte dhe njė pjesė duke pushuar jashtė vendit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:57 am

Zajmina Vasjari, se shpejti me foto Nudo


Zajmina eshte duke realizuar disa foto nudo dhe se shpejti priten qe te dalin ne treg… Thuhet se do jene nje tronditje e vertete per publikun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:57 am

Genta Ismaili ndahet nga Miloti, lidhet me Bleron ??


Genta Ismaili le Milotin (ish burrin e saj) per Bleron… Mediat ne Kosove kane disa kohe qe po merret per te zbuluar vertetesine e ketij lajmi… Thuhet se Genta e ka braktisur Milotin, sepse ky i fundit nuk ka lene kurre asnje rast pa e tradhetuar, dhe nuk eshte se ka preferuar qe gjithmone ne publik te jete perkrah Gentes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:57 am

Elina Duni, Shqiptarja e Jazz-it, surpriza e shekullit ne Zvicer


Eshte cilesuar si surpriza me e bukur e shekullit XXI ne Zvicer. Shqiptarja 28-vjecare e muzikes Jazz, Elina Duni, duket se eshte e perkedhelura e kritikes, ndaj edhe perhere e me teper, me zerin e saj po perpin pushtet nga skenat evropiane te Jazz-it.Ne agjencine gjermane te lajmeve Dojce Vele, kengetarja shqiptare shfaqet nepermjet nje pershkrimi tejet interesant. “Festivali i xhazit ne Ebersvalde, prane Berlinit! Vajza ne skene eshte shtatvogel dhe flokegjate, me rroba qe nuk bien ne sy, thjesht te zeza dhe me corape te perveshura. Kur mbaron nje kenge, ngre shishen e plastikes nga toka dhe pi uje. Kjo modesti irriton kur ke parasysh qe vetem disa muaj me pare, ne festivalin e Lozanes “Jazz onze plus”, kjo 28-vjecare me zerin e formuar u quajt “surpriza me e bukur muzikore e shekullit te 21-te ne Zvicer”. Elina eshte ende studente e Jazz-it ne Berne, ndonese kjo s’e ka penguar aspak te jete prezente ne skenat me te medha evropiane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: NGELCET :P   Wed Jul 16, 2008 3:58 am

Najada, Poli & Ervisi, ngelin nė klasė, fituan famėn


Donin tė bėheshin tė famshėm dhe sakrifikuan shkollėn. Ky ka qenė fati i tre prej protagonistėve tė reality show-t “Big Brother”, tė cilėt kanė ngelur nė klasė, pėr shkak tė provimeve tė mbartura.Bėhet fjalė pėr Ervisin, Najadėn dhe Polin, tė cilėt janė qė tė tre studentė dhe nė momentin kur morėn vendimin pėr tė marrė pjesė nė spektaklin e madh, zgjodhėn famėn, nė vend tė shkollės. Duket se tani nuk janė tė zhgėnjyer pėr kėtė hap qė kanė ndėrmarrė, madje janė duke pėrjetuar deri nė maksimum pushimet dhe argėtimet e tyre tė jetės sė natės, duke menduar se nė tetor, fama do tė vyshket dhe do nisin impenjimet e shumta universitare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:59 am

Elvana Gjata pėrgatit njė kėngė nė anglisht


Edhe pse kanė kaluar fare pak ditė qė kur ka lanēuar kėngėn e saj mė tė re, pritet qė Elvana tė materializojė njė tjetėr projekt, i cili synon tregun ndėrkombėtar muzikor.Bėhet fjalė pėr njė kėngė tė re nė anglisht, tė cilėn Elvana ėshtė duke e punuar dhe synon qė tė prezantohet edhe nė ekranet mė prestigjioze muzikore.”Po punohet pėr njė kėngė nė anglisht, qė do tė jetė nė albumin e ardhshėm, kaq mund tė them pėr momentin”, ka thėnė kėngėtarja, duke mbajtur surprizė gjithė projektin e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:59 am

Hera e dytė e Mirsa Kėrēelit


Kėngėtarja Mirsa Kėrēeli, ka promovuar ditėt e fundit njė album krejt ndryshe si dhe dy videoklipe tė reja.Janė plot 12 kėngė, kryesisht tė stilit R’n'B, disa kėngėve ritmike, por nė album ėshtė e pėrfshirė edhe njė baladė. Mirsa ka pohuar se i ka qėndruar besnike stilit tė saj, duke mos specifikuar qė tė ketė ndonjė ndryshim apo ndonjė surprizė pėr fansat e saj. Pjesa mė e madhe e kėngėve janė krijime tė reperit, Genc Prelvukaj, ndėrkohė Kėrēeli do tė udhėtojė pėr nė Ulqin pas disa ditėsh, ku do tė mbajė disa koncerte gjatė stinės sė verės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 3:59 am

Valton Krasniqi, akuzon Ermal Fejzullahun pėr kopjim tė kėngės


Valton Krasniqi, kėngėtari nga Kosova qė jeton nė Zvicėr, ka akuzuar Ermal Fejzullahun pėr kopjimin qė, sipas tij, i ka bėrė kėngės sė tij “Laperic tash ke mbet”, njė krijim i lanēuar nė vitin 2004 nga Krasniqi.Bėhet fjalė pėr njė kėngė tė Ermal Fejzullahut, pjesė e albumit tė tij tė ri 2008, qė sapo ka dalė nė treg. “Ermali ka kopjuar krejt melodinė e kėngės sime, njė krijim i imi i katėr viteve mė parė”, ka pohuar Krasniqi pėr “Panorama Plus”. Tė dyja kėngėt gjenden nė youtube dhe tė gjthė mund tė bėjnė kra-hasimin. Ndėrkohė nuk dihet si do reagojė Fejzullahu ndaj kėsaj akuze, pas dihet qė tė dy kėngėtarėt janė mjaft tė pėlqyer si nė Kosovė, Shqipėri dhe Diasporė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:01 am

Zbulohet i dashuri i Julindės sė “Big Brother”


Ka treguar gjithmonė qė ėshtė e lidhur me njė djalė sidomos nėpėr biseda qė zhvillonte me banorėt e “Big Brother” gjatė kohės kur bėhej spektakli i njohur.Mirėpo sa herė i kemi kėrkuar qė tė na e tregojė se cili ėshtė djali qė ka rrėmbyer zemrėn e saj, ajo thoshte se jetėn e saj private dėshironte tė mos e ndante me tė
tjerėt.Mirėpo aparatit tė fotografit tonė nuk i shpėton asgjė. Dhe ja ku ėshtė Julinda me tė dashurin e saj Romin. Ēifti ėshtė kapur duke bėrė plazh pak javė mė parė nė Sarandė. Dy tė rinjtė duket se po kalojnė njė periudhė shumė tė mirė tė lidhjes sė tyre kjo mbase edhe pėr arsyen se Julinda tashmė ėshtė bėrė e njohur dhe ish banorėt e “Big Brother” ftohen shpesh nėpėr festa tė ndryshme tamam siē trajtohen personazhet VIP qė pėlqehen nga tė gjithė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:01 am

Getoari, me Elvanėn nuk flas mė


Mendoj tė gjitha shqiptaret janė tė bukura, por vajza shumė tė bukura sheh vetėm nė Tiranė.Mė 3 korrik mbushi 26 vjeē. Njė rreper total nė mendjen e tij. Shumė i pėrfolur pėr marrėdhėniet me femra dhe jo femra dosido tė gjitha tė klikuara dhe vajza ekrani. Tri foto tė publikuara pak kohė mė parė nė internet, zgjuan diskutimet pėr njė lidhje tė mundshme tė Getoarit, me Hana Shehun, njė vajzė brune nga Kosova, prezantuese emisionin pėr tė rinjtė “Teen” nė Radio Televizionin e Kosovės. Por ishte njė thashethem, qė Getoari as e konfirmoi dhe as e mohoi. Fotot ishin bėrė nga njė distancė shumė e afėrt dhe mendohej se ishin bėrė nga tė afėrt tė tyre. Dhe e gjithė kjo zhurmė, fill pas thashethemeve pėr njė lidhje tė tij me kėngėtaren Elvana Gjata, pavarėsisht se ajo e hodhi poshtė nė mėnyrė kategorike. E kjo vinte pas diskutimeve edhe pėrfoljes me Nora Istrefin, njė lidhje ajo qė ishte pranuar nga tė dy. Po ē’tip ėshtė ky Getoari, apo Geti siē e thėrrasin tė gjithė? Ėshtė sa i shpėrfillur, aq dhe i rezervuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:02 am

Nga 300 deri nė 4000 euro, ja sa paguhen kėngėtaret shqiptare

Adelina Ismaili, Genta Ismaili dhe Nora Istrefi kengetaret qe paguhen me shume.Stina kur ato mbretėrojnė ka filluar qė nė qershor. E ka nga ato, qė nuk bėjnė pazar me ēmimin qė i vėnė vetes pėr koncert dhe kur nuk u pėlqen oferta, mbyllin telefonin pa mėdyshje. Sepse tani funksionojnė ndryshe. Nė fillim tė shkonin nė njė koncert, ishte si tė realizonin njė dėshirė tė madhe, tani pėr to ėshtė si tė shkelin nė parajsė. Janė tė bukura, seksi, ambicioze dhe nuk tė falin pėr para. Nuk ndahen nė bionde e brune, s’ka mė rėndėsi, por kategorizohen nė seksi apo jo, ekzaltuese apo tė ftohta, tė shtrenjta apo tė lira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:02 am

Zana Krasniqi, shpallet nder 10 vajzat me te bukura te botes


Bukuroshja shqiptare qe perfaqesoi Kosoven ne “Miss Universe 2008″, Zana Krasniqi arriti te futet ne 10 vajzat me te bukura ne bote zuri vendin e 6 nga 80 konkurente nga e gjithe bota, eshte nje arritje e madhe si per Zanen dhe Kosoven, e cila per here te pare si shtet i pavarur konkuroi ne konkursin e bukuris me te famshen e me te ndjekur ne bote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:02 am

Ēiljeta Xhilaga: Nė jetė kam “simbol” Kur’anin, nė politikė Bamir Topin


Edhe pse me njė imazh tepėr larg asaj pamjes me tė cilėn ka pushtuar pėr muaj tė tėrė kopertinat e revistave, Ēiljeta Xhilaga sėrish nuk kaloi pa rėnė nė sy pak ditė mė parė nė promovimin e vidioklipt tė kėngės “Puē- Puēi”. Si gjithmonė seksi, por kėtė herė mė ekstravagante dhe me shumė klas. E mbi tė gjitha me dashurinė e saj, pėr tė cilėn ka ēfarė tė tregojė.Pėrveē koncerteve dhe ftesave pėr tė kėnduar, vajza joshėse e ekranit kėto kohė ėshtė shumė e zėnė, pasi janė tė shumta ftesat pėr emisione, intervista etj. Mbi tė gjitha, kėto kohė Ēiljeta ėshtė njė vajzė e dashuruar, qė prej shumė kohėsh po jeton njė romancė plot pasion.Me pak fjalė njė sexy-girl, qė ndryshe nga sa thuhet lart e poshtė po jeton periudhėn mė tė artė tė jetės sė saj. Shumė e pėrfolur nė kronikat rozė, Ēiljeta ėshtė njė ndėr ato vajza tė njohura, qė fati e ka ndjekur edhe nė dashuri. Mbase jo nga ato me shikim tė parė, por gjithsesi tė plotėsuar. Njė love-story e nisur para disa vitesh nė plazhin e Sarandės, ku mė nė fund rastėsia i solli shansin tė prezantohej me Romeon. Gjatė kėsaj interviste ajo tregon dhe shumė gjėra pėr veten e saj, por dhe disa “sekrete” tė sezonit veror. Nuk harron qė tė flasė dhe pėr familjen e saj, ku tregon se ėshtė shumė e lidhur me prindėrit. Por Ēiljeta shprehet se pas disa vitesh politika mund tė jetė njė tjetėr sukses i saj. Duke folur pėr veten, ajo tregon pėr veshjet e preferuara tė sezonit veror, cilat janė ngjyrat e preferuara nė gardėrobėn e saj dhe pėr ēfarė i shpenzon mė shumė paratė. Si sillet me miqtė dhe ēfarė vlerėson mė shumė nė jetė. Rrėfen pėr miqėsinė me Ingridin, dhe si erdhi bashkėpunimi pėr kėngėn mė tė fundit “Puēi- Puēi”. Nėse do t’i duhej qė tė zgjidhte martesėn apo bashkėjetesėn, Ēiljeta preferon tė parėn. Mė tej ajo tregon se beson nė zot dhe i injoron thashethemet. Pėr vajzėn mė tė pėrfolur tė kronikave rozė, vendi ideal pėr pushimet ėshtė Saranda.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:03 am

Greta Koci duet me Stinen


Kenga e fundit, qe ka nxjerre ka qene nje dedikim per kolegjin “Wilson”, ku ajo edhe studion. Por “fushata” artistike e Greta Kocit vazhdon serish dhe kengetarja nuk i ndal prezantimet me krijim te reja.Shume shpejt ajo do te lancoje nje kenge, qe vjen si bashkepunim me Stinen. Duke qene se kjo eshte hera e pare, qe Greta lidhet me kete kompozitor, besojme se me siguri ajo do te kete dicka te re per te na sjelle. Kenga do te jete shume shpejt ne ekranet muzikore shqiptare e shoqeruar edhe me nje videoklip. Periudha e veres eshte shume e ngarkuar per kengetaren, qe tashme me perfundimin e sezonit shkollor eshte teresisht e impenjuar me koncertet. Udheton neper te gjithe Shqiperine, por edhe jashte saj, si gjithmone e shoqeruar nga prinderit. Edhe pse Greta po rritet ne skene dhe nuk eshte me aq e vogel sa ne performancat e para, lidhja e saj me familjen vazhdon te jete e ngushte. Eshte pikerisht familja, qe e ploteson dhe e ben te ndjehet e realizuar. Ndaj per momentin, nuk e ndjen nevojen e te pasurit nje shok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:03 am

Redon Makashi: “Ju zbuloj boten time te trazuar”

Mund te flasim pa frike per nje rikthim te Redon Makashit. Sepse pavaresisht faktit, qe ai eshte i pranishem ne koncerte apo aktivitete te ndryshme muzikore ne vend, nuk e kemi pare me klip prej vitesh.Dje, ne ambjentet e “Boulevard Caffe”, mes miqve dhe kolegeve, Redon Makashi ka prezantuar videoklipin e kenges “Perse me bere te te urrej”. Nje kenge, e vleresuar me cmimin e pare ne nje prej Festivaleve te Pranveres, qe kete radhe vjen e konkretizuar edhe ne ide vizive, fale punes se agjencise “Start model”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:04 am

Leonora Jakupi vlereson adhuruesit e saj


E veshur shume thjesht dhe me natyren e saj te qete, kengetarja Leonora Jakupi eshte prezantuar perpara pak ditesh ne “Top Koha Music”.Por ndersa ka shkuar per te qene pjese e emisionit, ajo eshte befasuar nga takimi me nje adhuruese te saj. Ka qene ky, nje takim i mundesuar nga “Top Koha Music”. Duke qene se kengetarja ka fansa te shumte, jo vetem ne Kosove, por edhe ne Shqiperi e diaspore njera prej tyre kishte menduar nje surprize te vecante per Leonoren. Ajo i ka dhuruar kengetares nje album me fotografi te ndryshme te Leonores, te grumbulluara ne vite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:04 am

Bleona Qereti, jeta ime e re


Njė look “ujė dhe sapun” aspak i ngjashėm me tė parin, njė mėnyrė tjetėr jetese prej modelesh, njė album nė anglisht, njė set fotosh prej star-i tė vėrtetė, njė tur i pėrhershėm koncertesh nėpėr Evropė. Dhe qershia mbi tortė: e para kėngėtare shqiptare, kėngėt e sė cilės mund tė gjenden nė iTunes. Ja, kėto kanė ndodhur qė kur Bleona Qerreti u nis drejt Amerikės pėr tė filluar njė jetė tė re.Klaudeta Skėnderasi

Ora ėshtė 17.03 dhe Bleona nga ana tjetėr e telefonit tė pėrshėndet “Mirėmėngjes”. Sigurisht, sistemi i orėve nga Amerika nė Shqipėri ndryshon… vetėm se, nė fakt, ajo as qė ėshtė fare nė Amerikė. Ndodhet pikėrisht nė shtėpinė e prindėrve tė saj nė Tiranė. Por meqė edhe atėherė kur ajo vjen pėr “pushime” nė Shqipėri (pushime u thėnēin), regjimin e ditės dhe natės e ka gjithmonė tė pėrcaktuar nga koncertet, ora pesė e pasdites pėrkon ekzaktėsisht me mėngjesin e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:04 am

Ingrit Gjoni, lamtumirė Baby Angel…


Pas 10 vitesh nė karrierėn e show biz-it, e vogla Gjoni vazhdon tė ruajė titullin jozyrtar sex symbol. Por, nga Baby Angel, pėr meritė tė disa kileve tė shtuara rrufeshėm, ajo u shndėrrua nė Ingritin Boom BoomElda Laze

Shumė fansa tė Ingrit Gjonit mund tė ndihen tė tradhtuar nga ndryshimet e rrufeshme tė look-ut tė saj. Sepse fansat mė tė mirė Ingriti i mblodhi rreth vetes nė sajė tė pamjes: tipareve delikate tė fytyrės dhe siluetės hollake. Sot, falė ca kileve tė shtuara, megjithėse ruan statusin e sex symbol-it, ka ndryshuar kryekėput. Vetė modelja e shndėrruar nė kėngėtare deklaron se ndihet mirė me Ingritin e re. Fansat ndihen tė mashtruar dhe dėshirojnė ethshėm Ingritin e vjetėr, atė tė moshės mė tė re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:05 am

Vesa Luma, vajza me pantallona tė shkurtra


I ka ndodhur tė dalė edhe nė skenė e veshur me to, edhe tė pozojė pėr aparatin. Sepse pėr Vesa Lumėn, pantallonat e shkurtra dhe minifundi janė veshja e preferuar. Kėshtu na ka rrėfyer “para pasqyrės” dhe na ka zbuluar edhe disa sekrete tė vogla…Ke ndryshuar shumė qė nga koha kur u shfaqe pėr herė tė parė nė ekran?

Nuk mund tė them se nuk kam ndryshuar, duke pasur parasysh se gjatė shfaqjeve tė para isha mė e koncentruar nė kėndim apo nė atė ēfarė bėja para kamerės. Ndėrkohė, duke u shpeshtuar paraqitjet e mia, duke u pjekur profesionalisht, kam parė se fiziku zė njė pjesė goxha tė rėndėsishme nė skenė, andaj kam filluar t’i kushtoj mė shumė kohė paraqitjeve tė mia skenike, apo tė kaloj mė shumė kohė para pasqyrės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:05 am

Nora Istrefi, Jeta intime me Robertin


Pas njė heshtje tė gjatė dhe njė thashethemnaje rreth jetės sė saj private, Nora Istrefi thyen pėrfundimisht akullin, pėr tė rrėfyer ekskluzivisht pėr “Panorama Gossip”, historinė e saj tė dashurisė me Robert Berishėn, djaloshin me tė cilin ka qenė prej 2 vitesh e dashuruar.Nora rrėfen tė gjitha detajet e fejesės, arsyeja pėrse e mbajti tė fshehtė lidhjen e saj, ditėt e lumtura qė po pėrjeton me Robertin, arsyet pėrse nuk mori pjesė nė Video Fest, marrėdhėniet me familjet, projektet e saj muzikore dhe arsyet pėrse ka hequr dorė nga festivalet nė Tiranė dhe Prishtinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:05 am

Orinda Huta: Une e ndava Albanin nga grupi “Produkt 28″


Sensuale, e brishte, provokuese dhe e suksesshme. Te tille e kemi njohur deri tani kengetaren Orinda Huta. Por kete radhe, bjondia sykalter na surprizon edhe me nje ane tjeter te panjohur me pare. Orinda nuk ka vetem cilesi pozitive. Duhet ta besoni. Ajo eshte edhe shkaktare divorcesh. Nuk e kemi fjalen per divorce ne cift, por per divorce muzikore. Duket se ajo eshte motivi i ndarjes se grupit “Produkt 28.Dhe cuditerisht kete fakt, kengetarja e pranon vete. Pas realizimit te kenges “Tradhtia”, Orinda ka ndertuar nje marredhenie shume te ngushte me Albanin, nderkohe qe mes djemve ka lindur nje kontradikte. Dhe duket se marredheniet jane komplikuar disi ne kete situate, qe ka cuar ne ndarjen e grupit. Ndoshta ne kete moment fansat e “Produkt 28″ do te fillojne “ta urrejne” Orinden per ate, qe ka ndodhur. Por le te shpresojme, se sinqeriteti i kengetares do ta zbuse disi zemerimin e djemve dhe ku i dihet, i ben te ndryshojne mendje. Ndonese ky duket nje mision i veshtire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Wed Jul 16, 2008 4:06 am

Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe


Mund te na tregosh si hyre ne Big Brother?

Ishte nje deshire e imja, pasi fitova te gjitha audicionit, u bera pjese e atij show.Gjate kohes qe ke qene brenda ke pasur konflikte me nje nga banoret e shtepise.Shprehej qe nuk te pelqente, deri kur arriti te thoshte ne konfesional se, “une mund ta rrotulloja inen si te dua” dhe “ajo eshte shume acaruese nuk e di per cfare e mbajne ende ne shtepi”… sa e sulmuar je ndjere nga kjo e fundit?

E kam degjuar kete fraze pas daljes time nga shtepia dhe kam qeshur, nga vete fakti qe eshte thene nga Ilda.Askush nuk mund tme rrutulloj mua si te doje dhe aq me pak ajo.

Cilet nga banoret te kane zhgenjyer me shume brenda?

Ka pasur disa po nuk me pelqen te permend emra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   Fri Jul 18, 2008 9:19 am

thnxX man Wink shumė NicE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VIP Flash News   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VIP Flash News
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BREAKING NEWS!! Ebola Victim Rises From The Dead In Africa Fear Of Zombie Apocalypse!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: